3.A fra Skanderborg-Odder Uddannelsescenter, Handelsgymnasiet. Foto: Daniel F. Brenøe.

3.A fra Skanderborg-Odder Uddannelsescenter, Handelsgymnasiet. Foto: Daniel F. Brenøe.

Årets studenter

78 elever dimmiterer fra Skanderborg-Odder Handelsgymnasium

Af
Af Marianne Gay

HH. 3.A.

Tilde Solgaard Brokholm, Ndr Randlev. Ronni Carlsen, Skanderborg. Elisabeth Rose Carstensen, Fiirgårde. Kasper Hansen, Skanderborg. Rasmus Hedelund, Skanderborg. Bonnie Hvillum, Skanderborg. Kasper Munch Jensen, Hørning. Melissa Schwarz Jensen, Stilling. Maja Kjær Johansen, Skanderborg. Sandra Glassau Jørgensen, Hørning. Jacob Maj, Odder. Anders Nielsen, Horsens. Dennis Ejler Kjeldgaard Nielsen, Stilling. Signe Hjort Nielsen, Århus. Anna Mette Bollerup Nygaard, Skanderborg. Pernille Svit Sandholdt, Horsens. Asbjørn Buch Sørensen, Skanderborg. Nicoline Ravn Vodsgaard, Skanderborg. Angeza Zadran, Skanderborg.

3.B fra Skanderborg-Odder Uddannelsescenter, Handelsgymnasiet. Foto: Daniel F. Brenøe.

3.B fra Skanderborg-Odder Uddannelsescenter, Handelsgymnasiet. Foto: Daniel F. Brenøe.

HH. 3.B.

Janne Lindberg Christensen, Odder. Lenni Dam Christensen, Skanderborg. Stine Gade Christensen, Odder. Christian Jessen Christiansen, Hørning. Lisa Kirk Jacobsen, Gylling. Ann Sofie Moesgaard Knudsen, Skanderborg. Stefanie Nielsen, Gylling. Anja Wananya Petcharoen Oldager, Skanderborg. Lena Olesen, Skanderborg. Kristian Oluf Sig, Skanderborg. Sanne Stuhr, Skanderborg.

3.C fra Skanderborg-Odder Uddannelsescenter, Handelsgymnasiet. Foto: Daniel F. Brenøe.

3.C fra Skanderborg-Odder Uddannelsescenter, Handelsgymnasiet. Foto: Daniel F. Brenøe.

HH. 3.C.

Andreas Løkke Leth Aaen, Skanderborg. Kathrine Koch Amby, Skanderborg. Catarina Kaalund Andersen, Hasselager. Jonatan Bay, Skanderborg. Tue Ejsing, Odder. Laurits Juul Eriksen, Hou. Nicoline Ryevad Ferrold, Skanderborg. Mette Hesselbjerg Fogh, Odder. Christian Sune Hald, Horndrup. Mikael Sune Hald, Horndrup. Katrine Middelbo Holm Hansen, Skanderborg. Michael Hebsgaard, Skanderborg. Trine Juel Jensen, Beder. Nick Nordenhof Jørgensen, Vrold. Niels Møller Jørgensen, Odder. Marco Jimmy Mosegaard Kjeldsen, Voerladegård. Mathias Them Kjær, Skanderborg. Andreas Gajda Kristensen, Odder. Julie Hovgaard Krøyer, Horsens. Amanda Louise Nørgaard Larsen, Odder. Mia Juhl Mortensen, Odder. Anders Holm Pedersen, Vrold. Christina Strande Sigaard, Skanderborg. Maria Skovsgaard, Over Randlev. Camilla Lajer Sørensen, Hørning. Lotte Graff Sørensen, Skanderborg. Mike Weisbjerg, Odder. Timmy Hampus Wæxfældt, Ry.

3.D fra Skanderborg-Odder Uddannelsescenter, Handelsgymnasiet. Foto: Daniel F. Brenøe.

3.D fra Skanderborg-Odder Uddannelsescenter, Handelsgymnasiet. Foto: Daniel F. Brenøe.

HH. 3.D.

Søren Talbo Dahl, Gram. Thomas Bitsch Gregersen, Skanderborg. Henrik Holmgaard, Stilling. Camilla Koustrup Jensen, Odder. Majbritt Ib Jørgensen, Mårslet. Michael Carøe Kahr, Hørning. Kristian Julius Kjærager, Skanderborg. Frank Krølbøll, Gram.Trine Nigaard Larsen, Odder. Kristine Lindenstrøm, Odder. Nikolaj Aaen Ljungberg, Hundslund. Anders Solhøj Nielsen, Vrold. Jeppe Kjær Nielsen, Stilling. Rune Fredsbo Nielsen, Odder. Line Lomholt Olesen, Odder. Lasse Graakjær Petersen, Fruering. Kasper Riis, Gl. Rye. Thomas Cramer Skov, Gammelstrup. Kenneth Thomsen, Odder. Dan Høgh Vium, Hou.

Publiceret 01 July 2008 03:00