Info/kontakt

Udebliver avisen
Midtugeavisen bliver omdelt over 2 dage.

Har du ikke modtaget avisen så KLIK HER!
Kontaktoplysninger
E-mail adresser
Redaktion: redaktion.skanderborg@lokalavisen.dk
Bestilling af annoncer: salg.skanderborg@lokalavisen.dk
Materiale: annoncer.skanderborg@lokalavisen.dk

Redaktion:
Grethe Bo Madsen, redaktør
Tlf: 2999 1342
grethe.b.madsen@lokalavisen.dk

Erland Rasmussen, journalist
Tlf: 8732 4784
Erland.rasmussen@lokalavisen.dk

Camilla K. Olesen, områderedaktør
Tlf. 5156 1961
camilla.olesen@pola.dk

Salg:
Kasper Allermann, markedschef
Kasper.Allermann@lokalavisen.dk

Diana Skaarup, mediekonsulent
Tlf: 8732 4705
dsk@lokalavisen.dk

Allan Kjær, mediekonsulent
Tlf. 2556 7200
allan.kjaer@lokalavisen.dk

Lene Søstrøm, Salgschef
Tlf: 3067 2831
lene.sostrom@lokalavisen.dk

Bolig:
Morten Nordentoft, Salgschef Jylland
Tlf: 3010 3284
morten.nordentoft@lokalavisen.dk

Kontakt online salg:
Maj-Britt Hildebrandt - Key Account Manager
Tlf: 4590 8051
m.hildebrandt@pola.dk

Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 4590 8070
ellers:
tast-selv@lokalavisen.dk
Ansv. chefredaktør: Claus Krogh
Lokalavisen Skanderborg
P. Hiort-Lorenzens Vej 2A
8000 Aarhus C

Tlf: 4590 8070

Kontortid:
Mandag - fredag:
kl. 8.30 - 16.00
Lørdag: lukket
Deadlines
Lokalavisen Skanderborg: 

Redaktionelt stof:
torsdag kl. 12.00
Korrekturannoncer:
fredag kl. 12.00
Privatannoncer (til lykke, køb/salg m.m.):
fredag kl. 11.00
Alle andre annoncer:
fredag kl. 12.00
Prisliste
Annonce
ANNONCER
Se flere